Praca

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

1. Serwisant Systemów Zabezpieczeń
    Opis stanowiska:
      – Serwis i konserwacja systemów słaboprądowych (SSWiN, CCTV, DSO, SSP, KD),
      – Uruchamianie niskoprądowych systemów teletechnicznych,
      – Sporządzanie raportów i dokumentacji z wykonywanych prac.

    Wymagania:
      – Wykształcenie min. średnie – techniczne,
      – Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
      – Znajomość systemów niskoprądowych (POLON-ALFA, DSC, BOSCH, ROGER, SATEL),
      – Umiejętność pracy w zespole,
      – Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:
      – Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
      – Umowę o pracę,
      – Szkolenia,
      – Możliwość rozwoju zawodowego,
      – Telefon służbowy, laptop.

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie cv na adres mailowy: bms@bms-serwis.com

Prosimy również o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez BMS-Serwis Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest BMS-Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyńca Żuławskiego 4/6. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

    ADDRESS

    63739 street lorem ipsum City, Country

    PHONE

    +12 (0) 345 678 9

    info@company.com