AKPiA- Automatyka Klimatyzacji i Wentylacji

AKPiA(HVAC) jest instalacją sterowania w powszechnie już stosowanych w budynkach systemach wentylacji mechanicznej. Wentylacja mechaniczna umożliwia dostarczenie świeżego powietrza do pomieszczeń. Jest to powietrze oczyszczone z drobnych pyłów oraz przygotowane termicznie. Z uwagi na duże zużycie energii przez takie systemy (wentylatory, nagrzewnice, chłodnice, nawilżacze i osuszacze powietrza) odpowiednia automatyka sterująca tym systemem pozwala na jego efektywne wykorzystanie.

Dobrze oprogramowany i dobrany sterownik przy pomocy systemu czujników (temperatury, wilgotności, ciśnienia) i siłowników dba o to żeby utrzymać maksymalny komfort przy minimalnym zużyciu energii, której koszty z roku na rok rosną.

Skontaktuj się!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com